Журнал «Проблеми травматології та остеосинтезу»

Українська асоціація  травматології та остеосинтезу  рада повідомити, що з лютого місяця 2015 року почав виходити щоквартальний науково-практичний журнал «Проблеми травматології та остеосинтезу», заснований ВГО «Українська асоціація  травматології та остеосинтезу» співзасновником журналу став ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України"(свідоцтво про державну реєстрацію журналу № 21176-10976Р, серія КВ, свідоцтво про державну реєстрацію з співзасновником ДУ "ІТОНАМНУ" №21893-11793ПР серія КВ від 16.02.2016 ).

7 жовтня 2016 року рішенням Державної Атестаційної комісії журнал "Проблеми травматології та остеосинтезу" внесено до переліку наукових фахових видань України, в яких  можуть  публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (Затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 1222 від 07.10.2016)

Офіційна сторінка журналу «Проблеми травматології та остеосинтезу»

Журнал «Проблеми травматології та остеосинтезу» внесено до електронного каталогу

Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського НАН України

(перейти до бібліотеки)

           

     

№1 журналу "Проблеми травматології та остеосинтезу"

(скачати)

 

№2 журналу "Проблеми травматології та остеосинтезу"

(скачати)

Цей номер журналу вийшов завдяки плідній співпраці ВГО «Українська асоціація травматології та остеосинтезу»

та ВГО «Українська асоціація хірургії кисті»

№3 журналу "Проблеми травматології та остеосинтезу"

(скачати)

№3-4 (5-6) - 2016 журналу "Проблеми травматології та остеосинтезу"

(скачати)

№1-2 (7-8) - 2017 журналу "Проблеми травматології та остеосинтезу"

(скачати)

№3-4 (9-10) - 2017 журналу "Проблеми травматології та остеосинтезу"

(скачати)

№1-2 (11-12) - 2018 журналу "Проблеми травматології та остеосинтезу"

(скачати)

№3-4 (13-14) - 2018 журналу "Проблеми травматології та остеосинтезу"

(скачати)

№1-2 (15-16) - 2019 журналу "Проблеми травматології та остеосинтезу"

(скачати)

№3 (17) - 2019 журналу "Проблеми травматології та остеосинтезу"

(скачати)

У журналі розглядаються такі питання: нові технології оперативного та консервативного лікування опорно - рухового апарату (остеосинтез переломів кісток, ендопротезування суглобів, артроскопічне втручання, стабілізація хребта…). Проблеми політравми. Лікування множинних, поєднаних та відкритих пошкоджень. Принципи лікування ран. Лікування діафізарних переломів. Лікування навколосуглобових переломів. Переломи кісток у дітей. Остеопороз та переломи кісток (принципи профілактики та лікування остеопорозу). Реабілітація хворих із переломами кісток (проблема больового синдрому в ортопедії  та його купування). Репаративний остеогенез та переломи кісток. Ускладнення при переломах кісток (антибіотикопрофілактика, профілактика трофічних порушень, профілактика порушень кровообігу). Помилки та ускладнення остеосинтезу. Профілактика тромбоемболічних ускладнень. Та інше. Журнал  розповсюджується серед лікарів ортопедів-травматологів України (клініки травматології та ортопедії, медичні кафедри, головні обласні ортопеди-травматологи і т.д.)

Редакція журналу запрошує до взаємовигідного співробітництва фармацевтичні компанії та виробників медичного обладнання та устаткування, а також колег лікарів ортопедів-травматологів надсилати свої статті для публікації у журналі.

Інформація для спонсорів

Скачати...

Інформація для лікарів

Скачати...

Редакція журналу запрошує до взаємовигідного співробітництва фармацевтичні компанії, виробників медичного обладнання та устаткування, а також колег лікарів ортопедів-травматологів надсилати свої статті для публікації у журналі.